مجموعه ابزار های فتوشاپ تشکیل شده از Stlye , Pattern , Shape , Bursh , Gradients می باشد که توسط تیم گرافچه تهیه شده به همراه فیلم آموزشی استفاده از تمامی این ابزار ها ، این مجموعه با بیش از 3GB ابزار های کاربردی و مفید فتوشاپ در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است. که با خرید این محصول میتوانن قدمی بزرگ در راه طراحی و کار های گرافیکی به صورت کاملا حرفه ای بردارن این پکیج شامل مواردی که در بالا ذکر شد است که در ادامه به توضیح کامل این مجموعه می پردازیم.

قیمت : ۹۹۰۰ تومان

پرداخت و دانلود فوری

Style ( استایل )

استایل یکی از ابزارهای نرم افزار فتوشاپ محسوب می شود . همانطور که میدانید حالت و نوع متن در یک طرح تبلیغاتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تاثیر گذاری یک طرح را افزایش می دهد .  با استفاده از استایل می توان تنها با یک کلیک ساده متن را به یک حالت و رنگ بندی خاص از پیش تعیین شده تبدیل کرد . با انتخاب مناسب یک استایل برای متن می توان جلوه خاصی به متن و کادر نوشته بخشید .

Pattern ( پترن )

پترن ها الگوهای آماده و متنوعی در برنامه فتوشاپ هستند که بصورت الگوهایی تکرار شونده بر روی لایه مورد نظر قرار میگیرند تا سطح مورد نظر را بپوشاند.در کارهای گرافیکی معمولا از اشکالی استفاده میشوند که باید بر روی یک سطح مکررا تکرار شوند. این شکل ها را میتوان بصورت پترن هایی آماده در برنامه ذخیره نمود تا از آن در کار گرافیکی استفاده گردد. استفاده از پترن ها نیاز ما را به کپی کردن چند باره یک شکل و.. در یک لایه از بین خواهد برد .

 

Sahpe ( شیپ )

ابزاری هست که خیلی از کسانی که با فتوشاپ کارمیکنند با این ابزار آشنایی ندارند و یا خیلی کم از این ابزار کاربردی استفاده میکنند.شیپ ها یا همان شکل ها ؛ یک ابزار مفید و کاربردی هست که با فرمت CSH ارائه میشود . شیپ ها همانند وکتور ها بصورت خطی ساخته می شوند که افت کیفیت در این ابزار بی معنی ست و شما میتونید هرچقدر این شکل ها رو بزرگ و کوچک کنید بدون اینکه شاهد افت کیفیت اون باشید .

 

Bursh ( براش )

براش یک ابزار ساده در فتوشاپ می باشد که به کاربر این امکان را می دهد اشکال ، عناصر مختلف را بدون افت کیفیت در رزولشن های مختلف استفاده کند ، اگر بخواهیم دقیق تر توضیح دهیم که این تعریف کامل شود ، بزرگ ترین نقص فتوشاپ نبودن امکان ساخت ذرات می باشد که از طریق های دیگر این سیستم تقریبا موجود شده است که یکی از راه حل ها (براش ها) است . با استفاده از براش ها ما در واقع یک سیستم ذرات حرفه ای (پیش ساخته) داریم که می توانیم با استفاده از براش ها عناصر مختلفی در طرح هایمان خلق کنیم برای روشن تر شدن تصاویر زیر را ببینید

 

Gradients ( گرادینت )